Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: Bezpečnostní pracovníci/pracovnice, Praha

Pozice:
Bezpečnostní pracovníci/pracovnice
Zaměstnavatel:
CENTR GROUP, a.s.
IČO:
26865301
Oblast (okres, kraj):
Praha
Obor práce:
Armáda, policie, bezpečnostní služby
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
19500
Popis práce:

1. kontakt e-mailem (nechodit na adresu pracoviště): Pechandová Kateřina Ing., e-mail: hr2asistent@centr.cz

Náplň práce: ochrana a ostraha majetku klienta/objektu, práce s technologiemi, RTG, ruční detektory, kontrola zásilek pochůzkové činnosti, monitoring, kontrola bezpečnosti v rámci daného objektu, směnný provoz

Požadujeme: chuť pracovat, zodpovědnost a spolehlivost, trestní bezúhonnost (doložit výpis z rejstříku trestů).

Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení, odměny, dlouhodobá spolupráce a zázemí stabilní společnosti, možnost profesního růstu, zajistíme zkoušky profesní kvalifikace (osvědčení stáržný),

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Ing. Kateřina Pechandová
Telefon:
Počet zobrazení inzerátu:
57×